U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

9080 Lochristi

Omschrijving

Heel mooi gelegen nieuwbouwproject te Lochristi!

Strakke nog te bouwen halfopen bebouwing op 769 m², te Zeveneken, deelgemeente van Lochristi met mooi zicht op groene omgeving en velden, doch in de nabijheid van alle winkels, scholen & invalswegen naar Lochristi/ Lokeren/ Gent/ R4 en E17. Grote troef is dat dit mooie perceel gelegen is op het einde van een doodlopende rustige straat.
Indeling: op het gelijkvloers bevindt zich de inkomhal, aangename lichtrijke leefruimte met open keuken & zicht op terras en zonnige tuin. Op de eerste verdieping treft men de nachthal, 3 volwaardige slaapkamers en ruime badkamer. Dit is een voorbeeld van een woning die kan gebouwd worden op deze grond. Een strakke woning met 2 bouwlagen en plat dak is hier aangewezen. Het leuke is dat U de indeling, oppervlaktes, materialen, enz...nog allemaal zelf bepalen.
Grond (lot 8A) kan alleen aangekocht worden of met nieuwbouw-woning (ruwbouw-winddicht of volledig afgewerkt). Lot 8B van deze kleine verkaveling is reeds verkocht!!!
De geafficheerde prijs is met de afwerking ruwbouw-winddicht (incl prijs van de grond!).
Prijzen zijn alsvolgt:
Grondwaarde: € 285.000,00 (excl verkooprechten 10%)
Afwerking ruwbouw - winddicht: € 165.000,00 (excl BTW)
Voor meer info, bel Inge 0477 57 47 68 of mailtje naar inge@cornelisvastgoed.be


Sectorprotocol voor plaatsbezoeken in de vastgoedsector
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu Fastgoed